Cursussen
In het kort
Duur:
10 bijeenkomsten
Type:
Dag(deel)
Kosten:
Gratis

10 juli 2024
Omgaan met borderline
Voor direct betrokkenen
In de training 'Omgaan met borderline (voor direct betrokkenen)' leer je meer over borderline, hoe je omgaat met een familielid met borderline en hoe je zelf overeind blijft. De training bestaat uit 10 bijeenkomsten.
In Nederland hebben ongeveer 200.000 mensen te maken met Borderline Persoonlijkheidsstoornis (BPS). Dat heeft veel invloed op hun eigen leven, maar ook op dat van mensen in hun directe omgeving.
Borderline in de familie?
- Hoe ga je om met een kind, familielid of partner die zichtbaar ongelukkig is, omdat hij of zij negatief over zichzelf denkt, impulsief is en geen controle heeft over zijn of haar emoties?
- Hoe ga je om met de voortdurende conflicten?
- Waar doe je goed aan en vooral hoe blijf je zelf overeind?
Vragen waar veel mensen mee worstelen en die voor spanning in het gezin of in de relatie kunnen zorgen. In de training Omgaan met borderline voor direct betrokkenen leer je o.a.:
- waardoor borderline gedrag ontstaat
- hoe om te gaan met borderline gedrag
- de rol van communicatie op emoties
- grenzen stellen en steun vragen
- omgaan met oplopende emoties, bij jezelf en bij jouw familielid
- over samenwerken met hulpverleners
Meer weten? Neem contact op met Indigo preventie: bel 088- 357 17 00 of stuur een mail naar preventie@indigorijnmond.nl
Beschikbare locaties en datums
Rotterdam
Dynamostraat 18, 3083 AK Rotterdam
Geen datum beschikbaar? Neem contact op voor de mogelijkheden.
Delen
Wij gebruiken cookies om gepersonaliseerde inhoud te leveren, trends te analyseren, de site te beheren, de bewegingen van de gebruiker op de site te volgen, en demografische informatie te verzamelen over ons gebruikersbestand in zijn geheel. Accepteer alle cookies voor de best mogelijke ervaring op onze website of beheer uw voorkeuren. Raadpleeg ons beleid